C 62 / C62 U MT işleme merkezi - uygulamalar

HERMLE YÜKSEK PERFORMANS SERİSİ

"En son teknoloji ürünü" CNC işleme merkezi - bu C 62 / C 62 U MT'nin Hermle'nin tüm ürün yelpazesinin en üstündeki Yüksek Performanslı Amiral Gemisi olduğu anlamına gelir. Yüksek derecede dinamik işleme merkezi, CNC olarak frezelenmiş ve CNC olarak tornalanmış parçaların verimli işlenmesi için nihai olarak tutarlı tasarımı temsil eder. Uygulama filmlerimizi izleyin, bunun pratikte nasıl çalıştığının ayrıntılarını göreceksiniz.

TÜM UYGULAMALAR

Hermakina için 7 Sebep

C 62 için 7 sebep

Hattında kaleci kadar güvenilir ve bir golfçünün atışı kadar hassaslar. – İşleme merkezlerimiz verimli ve güçlü frezeleme ve tornalama gerektiğinde her türlü farklı sektördeki yıldız kalitelerini kanıtlamaktadır. En iyi sonuçları alın ve her türlü disiplinde zirveye ulaşın!

BAKIN

Hermakina C-52 Makina

Büyük potansiyele sahip bir frezeleme / tornalama merkezi

C62

Serinin Amiral Gemisi - Frezeleme ve Tornalama Merkezi

Boyutlar

Hareketler: 1200 x 1300 x 900 mm
Gövde: Çap 1200 / H 900 mm
Çarpma dairesi: Çap. 1400 mm
Maks. dikey tabla boşluğu: 1100 mm

Gerçekler

Devir: 9000/ 10000/ 12000/ 15000/ 18000 dev/dak
Hızlı lineer hareketler: X-Y-Z: 50 m/dak
Salıncak Döner Tabla: Çap 1350 x 1100 mm
Tabla yükü maks.: 2500 kg

İş Milleri

Çarpışma Koruma İle Yüksek Teknoloji Takım Mili

YÜKSEK TEKNOLOJİ İŞ MİLLERİ

C 62, kompakt iş milleri ile donatılmıştır. Tüm iş milleri servis sırasında hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. İş milleri, çeşitli hız aralıkları ve çeşitli takım tutma standardına sahip olup, bu da onları çok çeşitli işleme görevleri için uygun hale getirir.

Opsiyonlar

A dan Z ye Hermakina

A dan Z ye

Tüm Hermle ürün yelpazesinin en üst modeli C 62 / C 62 U MT için mümkün olan tüm seçeneklerin mevcut olduğunu söylemeye gerek yoktur: Otomatik kabin kapısı, otomasyon paketleri, BDE sinyali, emülsiyon buharı çekme sistemi, hassasiyet paketleri, yüksekliği ayarlanabilir kontrol paneli, talaş konveyörü, takım içi soğutma sistemleri ve talaş arabası, takım kırılması izleme ve ölçümü, ek takım magazinleri …

Enerji verimliliği

Hermakina Üretim ve İşletmede

ÜRETİM VE İŞLETMEDE

Hermle birçok bileşeni, hafif yapı ve mineral döküm teknolojisini kullanarak üretmektedir. Yüksek derecede kendi üretimi, yerel tedarikçiler ve yüksek verimlilik faktörlerine sahip bileşenler de enerji verimliliğini arttırmaktadır. Enerji geri kazanımı, yüksek kaliteli servo sürücüler ve efsanevi uzun servis ömürleri, fiili çalışma sırasında aynı yüksek standartların kanıtıdır.

Kontrol

Heidenhain TNC 640 or Siemens 840 D

HEIDENHAIN ya da SIEMENS

Heidenhain TNC 640 ve Siemens S 840 D - bunlar C 62 / C 62 U MT ile birlikte kullanılabilecek iki kontrol sistemidir. Çeşitli konfigürasyonlara ve işlevlere sahiptirler - döner ve salıncak eksenleri için hassasiyeti arttırıcı araçlar, şeffaf takım yönetimi dahil. Dinamik Verimlilik, Dinamik Hassasiyet veya Kinematic Opt. gibi ek yazılım opsiyonları ayrıca fonksiyon yelpazesini genişletmeye de hizmet eder. Hermle'nin tam kurulum ve kontrol elemanları kullanımı kolaylaştırır ve geliştirir.

Takım Magazini

Hermakina Takım Magazini

TAKIM MAGAZİNİ

C 62 / C 62 U MT'nin takım magazini makine yatağına entegre edilmiştir ve bu da çok iyi erişilebilirlik sağlar. Standartta tezgah merkezinde dairesel konumlanmış 70 cep mevcuttur ve isteğe bağlı ilave ek magazinler ile, işleme merkezinin kapasitesi 325 cebe kadar arttırılabilir. Ağır parçaların bile sorun yaratmamasını sağlamak için, C 62 / C 62 U MT takım kaldırma ile zemin seviyesinde bir yükleme noktasına sahiptir. Takım tutucuya makine yatağına entegre olduğu için kolayca erişilebilir.

Otomasyon

Robot Sistemi, Palet Değiştirici ve Kullanım Sistemi

tÜM İHTİYAÇLAR TEK BİR ÜRETİCİDEN

1000 x 1000, 1250 x 1000 ya da Çap 1200 mm (MT), boyutlarına sahip PW 3000 palet değiştiriciler hafif siklet değildir - tam da Yüksek-Performans-Serisinden C 62 / C62 U MT'nin sevdiği gibi. Gerekirse, HACS (Hermle Otomasyon Kontrol Sistemi) ve HIMS (Hermle Bilgi Yönetim Sistemi) daha kolay kullanım için eklenebilir.

Detaylar

Herşey En İyi Şekilde Önden Düşünülmüş

HERŞEY EN İYİ ŞEKİLDE ÖNDEN DÜŞÜNÜLMÜŞ

Kapsamlı akışkan teknolojisinden, optimize edilmiş yonga yönetim sistemine ve bir dizi soğutucu yağlama ünitesine: Örneğin. Her tür talaşı çalışma alanından çıkarmak için doğru talaş atma ekipmanı. Özellikle kompakt ve yerden tasarruf sağlayan işleme merkezi, sökülmeden ve temelsiz olarak kurulabilir, makina montajlı olarak sevk edilebilir.

C 62 / C 62 U MT hakkında daha fazla bilgi

Teknik bilgileri PDF indirme yoluyla elde edebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra size C 62 / C 62 U MT işleme merkezi broşürünü göndermekten memnuniyet duyarız. İlginiz için çok teşekkürler!