C 52 / C52 U MT işleme merkezi - uygulamalar

HERMLE YÜKSEK PERFORMANS SERİSİ

Yüksek-Performans-Serisinden C 52 işleme merkezi, çok küçük bir montaj alanında özellikle geniş bir işleme alanına sahip esnek bir çoklu yetenektir. C 52 ile 2000 kg ağırlığa kadar olan iş parçaları aynı anda 5 eksende (simultane) işlenebilir - rakipsiz hassasiyet ve doğruluk ile. C 52 yeni standartlar belirliyor: Bu standartlar, özellikle medikal, havacılık ve otomotiv endüstrilerindeki zorlu uygulamalarda çok değerli. Kısacası: en yüksek hassasiyet ve maksimum verimin gerekli olduğu her yerde.
 

TÜM UYGULAMALAR

Hermakina için 7 Sebep

C 52 için 7 sebep

Hattında kaleci kadar güvenilir ve bir golfçünün atışı kadar hassaslar. – İşleme merkezlerimiz verimli ve güçlü frezeleme ve tornalama gerektiğinde her türlü farklı sektördeki yıldız kalitelerini kanıtlamaktadır. En iyi sonuçları alın ve her türlü disiplinde zirveye ulaşın!

BAKIN

Hermakina C-12 Makina

Büyük potansiyele sahip bir frezeleme / tornalama merkezi

C52

BÜYÜK POTANSİYELE SAHİP BİR FREZELEME / TORNALAMA MERKEZİ

Boyutlar

Hareketler: 1000 x 1000 x 750 mm
Gövde: Çap 1000 / H 810 mm
Çarpma dairesi: Çap. 1290 mm
Maks. dikey tabla boşluğu: 950 mm

Gerçekler

Devir: 9000/ 14000/ 18000 dev/dak
Hızlı lineer hareketler: X-Y-Z: 60–60–55 m/dak
Salıncak Döner Tabla: Çap 1150 x 900 mm
Tabla yükü maks.: 2000 kg

İş Milleri

Çarpışma Koruma İle Yüksek Teknoloji Takım Mili

YÜKSEK TEKNOLOJİ İŞ MİLLERİ

5 eksen işlemeye uygun takım milleri iki parça halinde üretilmiştir ve servis sırasında kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir. Düşük hacim kaplayan kenarları ve sıkıştırma manşonları ile çarpışma koruması sayesinde, maksimum çarpışmadan kaçınmak için güvenliğe öncelik verilir. C 52 kompakt iş milleri ile donatılmıştır. Tüm iş milleri servis sırasında hızlıca ve kolayca değiştirilebilir. İş milleri çeşitli hız aralıklarına ve farklı takım tutma fikstürlerine sahiptir, bu sayede çok çeşitli işleme görevlerine uygun hale gelirler.

Opsiyonlar

A dan Z ye Hermakina

A dan Z ye

Otomatik kabin kapısı, otomasyon paketleri, BDE sinyali, emülsiyon buharı çekme sistemi, hassasiyet paketleri, yüksekliği ayarlanabilir kontrol paneli, talaş konveyörü, takım içi soğutma sistemleri ve talaş arabası, takım kırılması izleme ve ölçümü, ek takım magazinleri …

Enerji verimliliği

Hermakina Üretim ve İşletmede

ÜRETİM VE İŞLETMEDE

Hermle birçok bileşeni, hafif yapı ve mineral döküm teknolojisini kullanarak üretmektedir. Yüksek derecede kendi üretimi, yerel tedarikçiler ve yüksek verimlilik faktörlerine sahip bileşenler de enerji verimliliğini arttırmaktadır. Enerji geri kazanımı, yüksek kaliteli servo sürücüler ve efsanevi uzun servis ömürleri, fiili çalışma sırasında aynı yüksek standartların kanıtıdır.

Kontrol

Heidenhain TNC 640 or Siemens 840 D

HEIDENHAIN ya da SIEMENS

Heidenhain TNC 640 ve Siemens S 840 D - bunlar C 52 / C 52 U MT ile birlikte kullanılabilecek iki kontrol sistemidir. Çeşitli konfigürasyonlara ve işlevlere sahiptirler - döner ve salıncak eksenleri için hassasiyeti arttırıcı araçlar, şeffaf takım yönetimi dahil. Dinamik Verimlilik, Dinamik Hassasiyet veya Kinematic Opt. gibi ek yazılım opsiyonları ayrıca fonksiyon yelpazesini genişletmeye de hizmet eder. Hermle'nin tam kurulum ve kontrol elemanları kullanımı kolaylaştırır ve geliştirir.

Takım Magazini

Hermakina Takım Magazini

TAKIM MAGAZİNİ

C 52 / C 52 U MT'nin takım magazini makine yatağına entegre edilmiştir ve bu da çok iyi erişilebilirlik sağlar. Standartta tezgah merkezinde dairesel konumlanmış 60 cep mevcuttur ve isteğe bağlı ilave ek magazinler ile, işleme merkezinin kapasitesi 325 cebe kadar arttırılabilir. Maksimum takım ağırlığı 30 kg ve maksimum takım uzunluğu 500 mm'dir. Takım değiştirme pozisyonlarında üfleme nozülleri vardır.

Otomasyon

Robot Sistemi, Palet Değiştirici ve Kullanım Sistemi

BÜYÜK PALET DEĞİŞTİRİCİ VE KOMPLEKS ROBOTİK

800 x 800 / Çap 1000 mm veya 1000 x 800 / Çap 1166 mm boyutlarına sahip PW 2000 ve PW 3000 palet değiştiriciler hafif siklet değildir - tam da Yüksek-Performans-Serisinden C 52 / C52 U MT'nin sevdiği gibi. Ayrıca, RS 2 ve RS 3 robot sistemleri işleme merkezine bağlanabilir. Bu şekilde C 52 / C 52 U MT'ye iki adete kadar çevresel cihaz bağlanabilir. Gerekirse, HACS (Hermle Otomasyon Kontrol Sistemi) ve HIMS (Hermle Bilgi Yönetim Sistemi) daha kolay kullanım için eklenebilir.

Detaylar

Herşey En İyi Şekilde Önden Düşünülmüş

HERŞEY EN İYİ ŞEKİLDE ÖNDEN DÜŞÜNÜLMÜŞ

Kapsamlı akışkan teknolojisinden, optimize edilmiş yonga yönetim sistemine ve bir dizi soğutucu yağlama ünitesine: Örneğin. Her tür talaşı çalışma alanından çıkarmak için doğru talaş atma ekipmanı. Özellikle kompakt ve yerden tasarruf sağlayan işleme merkezi, sökülmeden ve temelsiz olarak kurulabilir, makina montajlı olarak sevk edilebilir.

C 52 / C 52 U MT hakkında daha fazla bilgi

Teknik bilgileri PDF indirme yoluyla elde edebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra size C 52 / C 52 U MT işleme merkezi broşürünü göndermekten memnuniyet duyarız. İlginiz için çok teşekkürler!