C 32 işleme merkezi - uygulamalar

HERMLE YÜKSEK PERFORMANS SERİSİ

C 32işleme merkezi, aynı anda beş eksende (simultane) 1000 kg ağırlığa kadar iş parçalarını işleyebilir. Bu işleme merkezi rekor sürede ve kusursuz hassasiyet ile işlenmesi zor malzemelerle bile başa çıkabilir - Tam otomasyonla çalışsa bile her zaman rakipsiz kullanım rahatlığı! C 32'nin kullanım kapsamı çok geniştir.
 

TÜM UYGULAMALAR

Hermakina için 7 Sebep

C 32 için 7 sebep

Hattında kaleci kadar güvenilir ve bir golfçünün atışı kadar hassaslar. – İşleme merkezlerimiz verimli ve güçlü frezeleme ve tornalama gerektiğinde her türlü farklı sektördeki yıldız kalitelerini kanıtlamaktadır. En iyi sonuçları alın ve her türlü disiplinde zirveye ulaşın!

BAKIN

Hermakina C-12 Makina

462 magazin cebine kadar genişleyebilen işleme merkezi

C32

462 MAGAZİN CEBİNE KADAR GENİŞLEYEBİLEN İŞLEME MERKEZİ

Boyutlar

Hareketler: 650 x 650 x 500 mm
Gövde: Çap 650 / H 420 mm
Çarpma dairesi: Çap. 840 mm
Maks. dikey tabla boşluğu: 600 / 635 mm

Gerçekler

Devir: 15000/ 18000/ 25000/ 42000 dev/dak
Hızlı lineer hareketler: X-Y-Z: (60)–45 (60)–45 (60)-40 m/dak
Salıncak Döner Tabla: Çap 650 x 540 mm
Tabla yükü maks.: 1000 kg

İş Milleri

Çarpışma Koruma İle Yüksek Teknoloji Takım Mili

ÇARPIŞMA KORUMA İLE YÜKSEK TEKNOLOJİK TAKIM MİLİ

5 eksen işlemeye uygun takım milleri iki parça halinde üretilmiştir ve servis sırasında kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir. Düşük hacim kaplayan kenarları ve sıkıştırma manşonları ile çarpışma koruması sayesinde, maksimum çarpışmadan kaçınmak için güvenliğe öncelik verilir. Çarpışmaların %50'sinde hasar önlenebilir.

Opsiyonlar

A dan Z ye Hermakina

A dan Z ye

Otomatik kabin kapısı, otomasyon paketleri, BDE sinyali, emülsiyon buharı çekme sistemi, hassasiyet paketleri, yüksekliği ayarlanabilir kontrol paneli, talaş konveyörü, takım içi soğutma sistemleri ve talaş arabası, takım kırılması izleme ve ölçümü, ek takım magazinleri …

Enerji verimliliği

Hermakina Üretim ve İşletmede

ÜRETİM VE İŞLETMEDE

Hermle birçok bileşeni, hafif yapı ve mineral döküm teknolojisini kullanarak üretmektedir. Yüksek derecede kendi üretimi, yerel tedarikçiler ve yüksek verimlilik faktörlerine sahip bileşenler de enerji verimliliğini arttırmaktadır. Enerji geri kazanımı, yüksek kaliteli servo sürücüler ve efsanevi uzun servis ömürleri, fiili çalışma sırasında aynı yüksek standartların kanıtıdır.

Kontrol

Heidenhain TNC 640 or Siemens 840 D

HEIDENHAIN ya da SIEMENS

Heidenhain TNC 640 ve Siemens S 840 D - bunlar C 32 ile birlikte kullanılabilecek iki kontrol sistemidir. Çeşitli konfigürasyonlara ve işlevlere sahiptirler - döner ve salıncak eksenleri için hassasiyeti arttırıcı araçlar, şeffaf takım yönetimi dahil. Dinamik Verimlilik, Dinamik Hassasiyet veya Kinematic Opt. gibi ek yazılım opsiyonları ayrıca fonksiyon yelpazesini genişletmeye de hizmet eder. Hermle'nin tam kurulum ve kontrol elemanları kullanımı kolaylaştırır ve geliştirir.

Takım Magazini

Hermakina Takım Magazini

TAKIM MAGAZİNİ

C 32'nin takım magazini makine yatağına entegre edilmiştir ve bu da çok iyi erişilebilirlik sağlar. Standartta tezgah merkezinde dairesel konumlanmış 36 cep mevcuttur ve ek opsiyon magazinler ile arttırılabilir. Maksimum takım ağırlığı 8 kg ve maksimum takım uzunluğu 300 mm'dir. Takım değiştirme pozisyonlarında üfleme nozülleri vardır. İsteğe bağlı ilave ek magazinler ile, işleme merkezinin kapasitesi 462 cebe kadar uzatılabilir.

Otomasyon

Robot Sistemi, Palet Değiştirici ve Kullanım Sistemi

ROBOT SİSTEMİ ve PALET DEĞİŞTİRİCİ

C 32'nin geniş bir yelpazede otomasyon çözümleri vardır. HS Flex ve PW 250 palet değiştiricinin yanı sıra, RS 05, RS 2 ve RS 3 Combi robot sistemleri bu esnek işleme merkezi ile birleştirilebilir. Bu şekilde C 32'ye üç adete kadar çevresel cihaz bağlanabilir. Gerekirse, HACS (Hermle Otomasyon Kontrol Sistemi) ve HIMS (Hermle Bilgi Yönetim Sistemi) daha kolay kullanım için eklenebilir.

Detaylar

Herşey En İyi Şekilde Önden Düşünülmüş

HERŞEY EN İYİ ŞEKİLDE ÖNDEN DÜŞÜNÜLMÜŞ

Kapsamlı akışkan teknolojisinden, optimize edilmiş yonga yönetim sistemine ve bir dizi soğutucu yağlama ünitesine: Örneğin. Her tür talaşı çalışma alanından çıkarmak için doğru talaş atma ekipmanı. Özellikle kompakt ve yerden tasarruf sağlayan işleme merkezi, sökülmeden ve temelsiz olarak kurulabilir.

C 32 hakkında daha fazla bilgi

Teknik bilgileri PDF indirme yoluyla elde edebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra size C 32 makina işleme merkezi broşürünü göndermekten memnuniyet duyarız. İlginiz için çok teşekkürler!