Hermle 7 Sebep Sporcular

Hermle için 7 sebep

HASSASİYET

GÜVENİLİRLİK

GÜVENEBİLECEĞİNİZ İŞLEME MERKEZLERİ.

Sektördeki zorlu rekabet, yüksek performansın şansa bırakılamayacağı anlamına gelir. Tutarlı olması gerekir: kesintisiz, uzun çalışma süreleri için bile.. Bu nedenle Hermle işleme merkezlerinin her türlü uygulamada beklentileri karşıladığını bilmek rahatlatıcıdır ve son bileşene kadar – eğer ve amalar olmadan. Sonunda, sonuç budur: maksimum işlem güvenilirliği, minimum toleranslar - durma süresi yok!

MÜKEMMEL TAKIM ÇALIŞMASI

BİLEŞENLER

Makine mahfazasından sürücü mekanizmalarına ve iş miline: İşleme merkezlerimizdeki tüm bileşenler en yüksek standartlarda üretilir, sıkı bir şekilde test edilir ve birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır.

GÜÇLÜ BİR TAKIM

OTOMASYON

Hermle'de otomasyon yüksek öncelikli bir konudur! Bunun ışığında, otomasyon yetkinliğimizi özel bir şirkete yönlendirdik: Hermle-Leibinger Systemtechnik GmbH. Bu, mekanik, elektronik ve otomasyon için ideal bir karışım sağlar - hepsi de tek bir yüksek kaliteli, uzman ekip tarafından sağlanır ve aynı zamanda satış sonrası servis hizmetleri de dahil! İşleme merkezlerimizi otomatikleştirme hakkında daha fazla bilgi.

DENEYİMLİ BİR KOÇ

KONTROL TEKNOLOJİSİ

İşleme merkezleri tüm potansiyelleri için nasıl kullanılabilir? Akıllı bir kontrol kullanarak! Hermle ile önde gelen tedarikçi Siemens ve Heidenhain arasında seçim yapabilirsiniz - Ölçeklendirilebilir özelliğe sahip ve her zaman özel gereksinimleriniz için doğru.

ÜSTÜN TAKTİKLER

3D GELİŞTİRME

FEM simülasyonu ve deneysel model analizi gibi en gelişmiş araçları kullanarak 3D geliştirme ile makinalarımıza en başından beri güvenilirlik sağlarız. Taktiklerimiz: Ürün yelpazemizin ince ve yalın karakteri - tamamen işleme merkezlerine yoğunlaşarak! Performans-Serisi ve Yüksek-Performans-Serisi "daha iyi frezeleme" te ayarlanmı. Modellere