Hermle C 12 işleme merkezi - uygulamalar

HERMLE YÜKSEK PERFORMANS SERİSİ

Kurulum alanı ile birlikte maksimum verimlilik: Hermle C 12 , Hermle-Performans-Serisi 'ndeki en kompakt işleme merkezidir. 100 kg ağırlığa kadar kübik parçaların işlenmesi için tasarlanmıştır.
Hermle C 12 Çok çeşitli uygulamalarda kompakt, hassas ve dinamik bir şekilde çalışır. Aşağıdaki uygulama alanlarının gösterdiği gibi, doğru herhangi bir uygulama için doğru iş mili devri mevcuttur.

 

TÜM UYGULAMALAR

Hermle için 7 Sebep

Hermle C 12 için 7 sebep

Hattında kaleci kadar güvenilir ve bir golfçünün atışı kadar hassaslar. – İşleme merkezlerimiz verimli ve güçlü frezeleme ve tornalama gerektiğinde her türlü farklı sektördeki yıldız kalitelerini kanıtlamaktadır. En iyi sonuçları alın ve her türlü disiplinde zirveye ulaşın!

BAKIN

Hermle C-12 Cnc Makina

Kompakt ve yerden kazandıran işleme merkezi

C12

KOMPAKT VE YERDEN KAZANDIRAN İŞLEME MERKEZİ

Boyutlar

Hareketler: 350 x 440 x 330 mm
Gövde: Çap 320 / H 265 mm
Çarpma dairesi: Çap. 610 mm
Maks. dikey tabla boşluğu: 430 mm

Gerçekler

Devir: 12000/ 15000/ 18000/ 25000/ 30000/ 42000 dev/dak
Hızlı lineer hareketler: 30 (50) m/dak.
Salıncak Döner Tabla: Çap 320 mm
Tabla yükü maks.: 100 kg

İş Milleri

Çarpışma Koruma İle Yüksek Teknoloji Takım Mili

ÇARPIŞMA KORUMA İLE YÜKSEK TEKNOLOJİK TAKIM MİLİ

5 eksen işlemeye uygun takım milleri iki parça halinde üretilmiştir ve servis sırasında kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir. Düşük hacim kaplayan kenarları ve sıkıştırma manşonları ile çarpışma koruması sayesinde, maksimum çarpışmadan kaçınmak için güvenliğe öncelik verilir. Çarpışmaların %50'sinde hasar önlenebilir.

Opsiyonlar

A dan Z ye Hermakina

A dan Z ye

Otomatik kabin kapısı, otomasyon paketleri, BDE sinyali, emülsiyon buharı çekme sistemi, hassasiyet paketleri, yüksekliği ayarlanabilir kontrol paneli, talaş konveyörü, takım içi soğutma sistemleri ve talaş arabası, takım kırılması izleme ve ölçümü, ek takım magazinleri …

Enerji verimliliği

Hermakina Hermle Üretim ve İşletmede

ÜRETİM VE İŞLETMEDE

Hermle birçok bileşeni, hafif yapı ve mineral döküm teknolojisini kullanarak üretmektedir. Yüksek derecede kendi üretimi, yerel tedarikçiler ve yüksek verimlilik faktörlerine sahip bileşenler de enerji verimliliğini arttırmaktadır. Enerji geri kazanımı, yüksek kaliteli servo sürücüler ve efsanevi uzun servis ömürleri, fiili çalışma sırasında aynı yüksek standartların kanıtıdır.

Kontrol

Heidenhain TNC 640

HEIDENHAIN TNC 640

Kontrol ünitesi serbest kontur programlama sağlar ve hızlı 3D çalışması için fare yerine trackball, USB ve Ethernet arayüzleri barındırır. Dinamik Verimlilik, Dinamik Hassasiyet veya Kinematic Opt. gibi ek yazılım opsiyonları ayrıca fonksiyon yelpazesini genişletmeye de hizmet eder. Hermle'nin tam kurulum ve kontrol elemanları kullanımı kolaylaştırır ve geliştirir.

Takım Magazini

Hermakina Takım Magazini

TAKIM MAGAZİNİ

C 12'nin takım magazini makine yatağına entegre edilmiştir ve bu da çok iyi erişilebilirlik sağlar. Standartta tezgah merkezinde dairesel konumlanmış 36 cep mevcuttur ve ek opsiyon ile ikinci kat eklenerek (ZM 35) 35 ek cep ile gelebilmektedir. Maksimum takım ağırlığı 8 kg ve maksimum takım uzunluğu 200 mm'dir.

Otomasyon

Robot Sistemi, Palet Değiştirici ve Kullanım Sistemi

ROBOT SİSTEMİ, PALET DEĞİŞTİRİCİ VE KULLANIM SİSTEMİ

C 12 kompakt işleme merkezi, Yüksek-Performans-Serisinin başlangıç tezgahıdır ve zaten yüksek otomasyon seviyesine sahiptir. Örneğin, RS 05 robot sistemi, HS flex ve PW 100 palet değiştirici hepsi buna bağlanabilir. Gerekirse, HACS (Hermle Otomasyon Kontrol Sistemi) ve HIMS (Hermle Bilgi Yönetim Sistemi) daha kolay kullanım için eklenebilir.

Detaylar

Herşey En İyi Şekilde Önden Düşünülmüş

HERŞEY EN İYİ ŞEKİLDE ÖNDEN DÜŞÜNÜLMÜŞ

Kapsamlı akışkan teknolojisinden, optimize edilmiş yonga yönetim sistemine ve bir dizi soğutucu yağlama ünitesine: Yüksek Performanslı Hattın giriş seviyesi modelinde sunulan çok sayıda önemli nokta bulunmaktadır. Örneğin. Her tür talaşı çalışma alanından çıkarmak için doğru talaş atma ekipmanı. Özellikle kompakt ve yerden tasarruf sağlayan işleme merkezi, sökülmeden ve temelsiz olarak kurulabilir.

Hermle C 12 hakkında daha fazla bilgi

Teknik bilgileri PDF indirme yoluyla elde edebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra size C 12 makina işleme merkezi broşürünü göndermekten memnuniyet duyarız. İlginiz için çok teşekkürler!